جستجوی هتل شما در ادوتل

باهوش باشید، دیده شوید و از رقبا جلوتر باشید.

اطمینان حاصل کنید که محل اقامت شما در جایی که مسافران رزرو می کنند قابل مشاهده باشد. تقاضای پلاس ادوتل از درهم و برهمی آنلاین رقابت شدید عبور می کند و مهمانان بیشتری را به وب سایت شما هدایت می کند.

یک راه قدرتمند برای رشد کسب و کار شما

در سایت های مسافرتی بزرگ متمایز شوید

به لطف تیم مناقصه تخصصی ما که تضمین می‌کند فهرست شما در سایت‌های متاجستجوی برتر مانند Google Hotel Ads، Trivago و TripAdvisor دیده می‌شود، مهمانان بیشتری را بیش از همیشه جذب کنید.

با رزرو مستقیم بیشتر درآمد را به حداکثر برسانید

وابستگی خود به OTA و اشخاص ثالث را کاهش دهید و با هدایت مهمانان به رزرو مستقیم در وب سایت خود، سود خود را افزایش دهید.

فقط زمانی پرداخت کنید که مهمانان اقامت خود را کامل کنند

بدون هزینه راه اندازی بدون هزینه ماهانه هیچ شگفتی پنهانی وجود ندارد. شما فقط یک هزینه تراکنش به ازای هر رزرو می پردازید، و نه برای لغو یا عدم نمایش.

کنترل خود را حفظ کنید و سفر مهمان را در اختیار داشته باشید

به لطف نرخ برابری و بینش نرخ رقیب، با جذاب‌ترین پیشنهاد مستقیم خود متمایز شوید.

از جنبه مثبت آن لذت ببرید

تبدیل ها را به حداکثر برسانید

در مقابل کانال های شخص ثالث، رزروهای مستقیم بیشتری کسب کنید.

در صورت عدم حضور پول پرداخت نکنید

ما ریسک می کنیم تا شما مجبور نباشید. شما فقط برای اقامت کامل پرداخت می کنید، نه برای لغو یا عدم نمایش.

در بالای لیست بمانید

کارشناسان ما روزانه کمپین‌های شما را مدیریت، نظارت و بهینه‌سازی می‌کنند و شانس شما را برای قرار گرفتن در بالای صفحه‌های فهرست متاجستجو به حداکثر می‌رسانند.

به راحتی رزروها و هزینه های خود را تطبیق دهید

داشبورد تراکنش بی‌درنگ و گزارش‌های آشتی ما انجام اعداد را آسان‌تر از همیشه می‌کند.

با تبلیغات هتل گوگل، دید خود را به حداکثر برسانید.

کشف کنید که چگونه موفقیت رزرو مستقیم را با کانال های متاجستجوی قدرتمند ساده کنید.

برای پیوستن به جنبه مثبت آماده هستید؟

ملک خود را مورد توجه قرار دهید و رزروهای مستقیم بیشتری را انجام دهید که فقط برای اقامت های تکمیل شده پرداخت می کنید. امروز با یکی از اعضای تیم ما صحبت کنید.

سوالات متداول مدیر کانال

Metasearch راهی برای مسافران برای مشاهده نرخ ها و موجودی هتل ها از تعدادی سایت رزرو مختلف در یک مکان آسان برای هضم است. پیدا کردن هتل ها و مقایسه قیمت و در دسترس بودن را برای مسافران آسان می کند. نمونه‌هایی از سایت‌های متاجستجو عبارتند از Google Hotel Ads و Trivago.

تبلیغ فراجستجو راهی است که شما می توانید بخشی از بودجه خود را به تبلیغات در موتورهای متاجستجو اختصاص دهید تا به ایمن کردن فهرست اولویت ها کمک کنید و دید هتل خود را برای مسافرانی که در جستجوی هتل در منطقه شما هستند افزایش دهید. بیشتر این تبلیغات بر اساس مدل پرداخت به ازای کلیک عمل می کنند، به این معنی که شما فقط برای افرادی که به سایت شما کلیک می کنند، پرداخت می کنید.

ادوتل یک مثال معمول مدیر کانال برای هتل های مستقل بزرگ و همچنین گروه ها و زنجیره ها است. با توجه به HotelTechAwards، این بهترین مدیر کانال در صنعت است. برای هتل های کوچکتر، نرم افزار همه کاره که شامل مدیر کانال می شود، اغلب بهترین انتخاب است. یک مثال رایج Little Hotelier است که به طور خاص برای ارائه دهندگان اقامتگاه های کوچک طراحی شده است و توسط فناوری پیشرو جهان ادوتل پشتیبانی می شود.

۷۵٪ از مسافران جستجوی هتل خود را با استفاده از متاجستجو آغاز می کنند، بنابراین مطمئناً این چیزی است که کسب و کار شما باید آن را کشف کند. Metasearch یک راه بسیار راحت برای مسافران برای مقایسه هتل ها در یک نگاه است و یک راه بسیار مفید برای هتل ها برای رزرو مستقیم و شکست دادن رقبا است.

در حالی که ادوتل ملک شما را با بیش از ۴۵۰ آژانس مسافرتی آنلاین متصل می کند، Demand Plus توزیع آنلاین املاک شما را گسترش می دهد تا سایت های متاجستجو را نیز شامل شود.

در حال حاضر Demand Plus توزیع هتل شما را به Google Hotel Ads، Trivago و TripAdvisor گسترش می دهد.

با تقاضای اضافه ادوتل شما فقط هزینه تراکنش کمی برای اقامت های تکمیل شده پرداخت می کنید. هیچ کارمزد جاری یا پنهان دیگری وجود ندارد و شما برای لغو یا عدم نمایش هزینه ای پرداخت نمی کنید.