سازنده وب سایت هتل ادوتل

با ایجاد وب سایت هتل زیبا مهمانان بیشتری را جذب کنید

سازنده وب‌سایت که در پلتفرم تجارت هتل ما یکپارچه است، به شما امکان می‌دهد وب‌سایتی حرفه‌ای که هتل شما شایسته آن است ایجاد کنید. به سادگی از بین طیف وسیعی از قالب‌های با کاربرد آسان انتخاب کنید تا برند منحصر به فرد خود را به مسافران در همه جا به نمایش بگذارید، در حالی که در هزینه‌های توسعه وب صرفه‌جویی می‌کنید.

یک سازنده وب سایت ساده برای هتل ها

وب سایت خود را بدون مصالحه بسازید

بدون دردسر یافتن و مدیریت توسعه دهندگان وب، یک وب سایت هتل حرفه ای ایجاد کنید.

رزروهای مستقیم بیشتری را جذب کنید

با اتصال یکپارچه وب سایت خود با موتور رزرو ادوتل، درآمد مستقیم بیشتری را به دارایی خود ببرید.

یک وب سایت به زبان محلی شما

با امکان مشاهده وب سایت خود به بیش از ۲۰ زبان، مسافران جهانی را جذب کنید.

طراحی سایت برای تمامی دستگاه ها

از تم ها و الگوهای بهینه شده برای موبایل ما استفاده کنید تا اطمینان حاصل کنید که مهمانان شما می توانند در حال حرکت رزرو کنند.

از یک سازنده وب سایت آنلاین برای تقویت سودآورترین کانال هتل خود استفاده کنید

ادغام موتور رزرو

به راحتی سازنده وب سایت را با موتور رزرو سایت ادوتل ادغام کنید تا یک تجربه رزرو یکپارچه برای مسافران فراهم کنید.

تبلیغات و پیشنهادات

پس از ادغام با موتور رزرو، وب سایت شما می تواند تبلیغات و موارد اضافی اختیاری را برای تبدیل رزروهای لحظه آخری نمایش دهد.

میزبانی رایگان دامنه وب سایت

با یک دامنه وب ادوتل رایگان از کنترل کامل وب سایت خود لذت ببرید.

در سطح جهانی در دسترس است

با گزینه های چند زبانه موجود، کار را برای مهمانان بین المللی آسان کنید.

یک سازنده وب سایت حرفه ای که نادیده گرفتن شما را غیرممکن می کند

اتاق های خود را در سایت های متاجستجوی پیشرو فهرست کنید

زمانی که هتل شما در سایت هایی مانند Google Hotel Ads، Trivago و Tripadvisor بسیار قابل مشاهده است، از رزرو مستقیم بیشتری لذت ببرید.

طراحی وب سایت سازگار با سئو

با یک سازنده وب سایت که بهینه سازی موتورهای جستجو را آسان می کند، بازدیدهای ارگانیک بیشتری را به سایت خود هدایت کنید.

مجموعه ای از طراحی های وب سایت هتل برای انتخاب

با چندین تم قابل تنظیم از میان جمعیت متمایز شوید تا وب سایت خود را کاملاً منحصر به فرد کنید.

ما توسعه وب سایت هتل را انجام می دهیم تا شما مجبور نباشید

یک قالب مدرن، تم های جذاب و طراحی ساده

با قالب‌های وب‌سایتی با طراحی حرفه‌ای و بصری بیش از آنچه فکر می‌کردید میهمانان بیشتری جذب کنید.

نظرات بیشتر و تبلیغات شفاهی مثبت را افزایش دهید

ویجت Tripadvisor را در وب سایت خود قرار دهید تا مهمانانی که اقامت خود را به پایان رسانده اند بتوانند به راحتی نظرات خود را به اشتراک بگذارند.

به راحتی سایت هتل خود را سفارشی کنید

با به نمایش گذاشتن تمام اموال خود، از اتاق ها و امکانات رفاهی، تا رویدادها و جاذبه های محلی، رزروهای بیشتری را تبدیل کنید.

از طراحی سایت واکنش گرا لذت ببرید

مطمئن باشید که مهمانان شما بدون توجه به اینکه از چه دستگاهی استفاده می کنند، تجربه ای آرام از مرور و رزرو در وب سایت شما خواهند داشت.

یک قالب وب سایت قابل تنظیم پیدا کنید که برای شما مناسب است

با این استراتژی های وب سایت هتل، رزرو مستقیم دریافت کنید

کلیدهای یک وب سایت زیبا و کاربردی را که مرورگرها را به مهمان تبدیل می کند، کشف کنید.

ببینید وب سایت هتل شما چگونه می تواند باشد

ببینید وب سایت هتل شما چگونه می تواند باشد

سوالات متداول در مورد بهترین سازندگان وب سایت هتل

طراحی وب سایت هتل تاثیر زیادی بر رفتار رزرو مسافران دارد و به هتل شما کمک می کند تا خواسته ها و انتظارات آنها را برطرف کند. بسیار مهم است که مهمانان بالقوه بتوانند به راحتی وب سایت شما را مرور کنند و محتوایی را که بیشتر به آنها مرتبط است را درک کنند.

طراحی خوب وب سایت هتل به شما این امکان را می دهد که:

ترافیک آنلاین اضافی را جذب کنید
افزایش تبدیل رزرو مستقیم
برند خود را ایجاد و ارتقا دهید
الهام بخشیدن و جذب مسافران
ایجاد اعتماد با مشتریان
تنها راه برای عملکرد موفقیت آمیز هتل ها امروزه داشتن یک حضور آنلاین حرفه ای، جذاب و کاملا یکپارچه است.

سازنده وب سایت هتل یک ابزار آنلاین است که به شما امکان می دهد با استفاده از قالب ها و طرح های از پیش ساخته شده، وب سایت های حرفه ای و مدیریت آسان ایجاد کنید. هنگام استفاده از سازنده وب سایت هتل، می توانید به راحتی موضوع وب سایت خود را سفارشی کنید و محتوا و تصاویری را برای نشان دادن برند هتل خود اضافه کنید. همه اینها به این معنی است که شما نیازی به دانستن نحوه کدنویسی ندارید و نیازی به استفاده از یک توسعه دهنده وب پرهزینه برای ایجاد یک وب سایت ندارید.

هنگام رزرو آنلاین، بیش از ۵۰ درصد از مسافران قبل از رزرو، به وب سایت ملک نگاه می کنند. با داشتن وب سایت خود، نه تنها دید آنلاین ملک خود را افزایش می دهید، بلکه شانس خود را برای رزرو مستقیم بدون کمیسیون افزایش می دهید. علاوه بر این، داشتن وب سایت خود به شما این شانس را می دهد که هویت برند منحصر به فرد خود را ایجاد کنید و از رقبای خود متمایز شوید. شما کنترل کاملی بر نحوه معرفی خود دارید، بنابراین می توانید از وب سایت خود برای تأثیرگذاری بر مسافران و تشویق آنها برای رزرو با شما استفاده کنید.

عوامل زیادی وجود دارد که سازنده وب سایت هتل را به "بهترین" تبدیل می کند. در اینجا هشت دلیل وجود دارد که چرا فکر می کنیم سایت ساز سایت ادوتل بهترین گزینه برای هتل شما است.

۱٫ سازنده وب سایت مورد اعتماد صنعت

سازنده وب سایت ادوتل توسط گزارش فناوری هتل، یکی از معتبرترین سایت های بررسی صنعت، در رتبه اول قرار گرفته است. تقریباً ۹۰٪ از هتلداران سازنده وب سایت ادوتل را توصیه می کنند، می توانید مطمئن باشید که راه حلی را دریافت می کنید که کار را انجام می دهد. نظرات نشان می دهد که ادوتل چقدر کاربر پسند است. پیمایش محصول آسان است و ویرایش تنها با یک کلیک فاصله دارد.

۲٫ تجربه بهینه سازی موبایل

ادوتل تشخیص می دهد که استفاده از تلفن همراه و رزرو سفر با تلفن همراه هر سال به طور پیوسته در حال افزایش است. به همین دلیل است که سازنده وب‌سایت ما به گونه‌ای بهینه شده است که به مسافران امکان می‌دهد مستقیماً از طریق دستگاه دلخواه خود رزرو کنند. طراحی کاملاً پاسخگو است، به این معنی که مهمانان تجربه ای بدون اصطکاک در هر دستگاهی که استفاده می کنند خواهند داشت.

۳٫ دوستی قدرتمند با گوگل

رتبه بندی موتورهای جستجو برای وب سایت هتل شما بسیار مهم است، تا مطمئن شوید که تا حد امکان بازدید کنندگان و رزروهای بالقوه را جذب می کنید. طراحی وب سایت هتل ادوتل با بهینه سازی موتورهای جستجو کاملاً در ذهن طراحی شده است و تمام اصول را پوشش می دهد، بنابراین لازم نیست نگران باشید. این شامل:

امنیت HTTPS برای اطمینان از حفاظت از داده های مهمان
HTML و CSS تمیز و با ساختار مناسب
صفحات، عناوین و توضیحات منحصر به فرد
نقشه سایت کامل برای نمایه سازی صحیح توسط موتورهای جستجو
همه تصاویر برای زمان بارگذاری نهایی بهینه شده اند
این ویژگی ها به شما کمک می کند تا در موتورهای جستجو مانند گوگل رتبه قوی داشته باشید و یک قدم جلوتر از رقبای خود باشید.

۴٫ آزمایشی رایگان و دامنه رایگان

برای اطمینان از رضایت و اطمینان مشتری، سازنده وب سایت هتل ادوتل را می توان به مدت ۱۴ روز به صورت رایگان آزمایش کرد. هنگامی که شما یک مشتری صورتحساب هستید، هنوز هیچ قرارداد قفلی وجود ندارد! استفاده از این ویژگی را در هر زمان و بدون هزینه اضافی متوقف کنید. علاوه بر این، دامنه وب سایت خود را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهد و هر سال در هزینه شما صرفه جویی می کند.

۵٫ طراحی متنوع و قابل تنظیم

ادوتل چهار موضوع را ارائه می دهد، از جمله یکی که دسترسی به مسافران آسیب دیده را در اولویت قرار می دهد. ترکیب تم‌ها و پالت‌های مختلف با تصاویر، ویژگی‌ها و محتوای خاص هتل به این معنی است که می‌توانید با هم ترکیب کنید و وب‌سایت خود را کاملاً منحصربه‌فرد کنید. حتی می‌توانید صفحات سفارشی نامحدود خود را ایجاد کنید و با به‌روزرسانی‌هایی که همیشه در دست اجرا هستند، هیچ دو وب‌سایتی کاملاً یکسان نیستند.

۶٫ خدمات مشتریان برجسته

بررسی‌ها نشان می‌دهد که ادوتل پشتیبانی مفیدی از مشتری را در زمان و نحوه نیاز شما ارائه می‌کند. تجربه کاربری یک اولویت است و همیشه کسی در دسترس خواهد بود تا مشکلات شما را برطرف کند. امتیاز دیگر این است که فرآیند ساخت یک وب سایت با سازنده وب سایت ادوتل مطلقاً به هیچ مهارت و حداقل زمان نیاز ندارد. تیم متخصص ادوتل از الگوهای سفارشی و اطلاعات و تصاویر موجود شما برای شروع راه اندازی استفاده می کند. از آنجا می‌توانید بین تم‌ها جابه‌جا شوید، وب‌سایت خود را هر چند بار که دوست دارید، فوراً به‌روزرسانی و تغییر دهید، بدون هزینه اضافی. هنگامی که اصول اولیه را انجام دادید، تغییر و بهبود آن فوق العاده آسان است.

۷٫ یکپارچه سازی موتور رزرو

اگر وب سایت شما با موتور رزرو آنلاین مناسب ادغام نشده باشد، مهمانان نمی توانند از طریق موبایل رزرو کنند. سازنده وب سایت ادوتل به طور یکپارچه بسیاری از موتورهای رزرو آنلاین، از جمله موتورهای خود ادوتل را در خود جای داده است. موتور رزرو آنلاین یک موتور رزرو ایمن و ساده است که با وب سایت شما کار می کند تا هر چه بیشتر فرآیندها را خودکار کند و پذیرش و ثبت رزرو را آسان تر می کند.

۸٫ این فقط یک سازنده وب سایت نیست!

راه حل ادوتل علاوه بر اینکه یک سازنده وب سایت زیبا است، یک سیستم مدیریت محتوای مفید نیز می باشد. شما می توانید وبلاگ سفارشی خود یا صفحات محتوای دیگر را بسازید، ویدیوها را جاسازی کنید، لوگو و تصاویر خود را در هر مرحله آپلود و تغییر دهید، تب هایی برای مسابقات و جوایز ایجاد کنید، و از آن برای هر هدف محتوای محور دیگری که فکر می کنید استفاده کنید. علاوه بر این، می توانید وب سایت هتل خود را با طیف وسیعی از برنامه های کاربردی متمرکز بر مهمان، که از طریق ادوتل در دسترس هستند، منحصر به فردتر کنید.