سیستم های توزیع ادوتل

قفل موفقیت سفر شرکتی را باز کنید

رزروهای خود را افزایش دهید و درآمد خود را به حداکثر برسانید. اجازه دهید پلت فرم GDS مبتنی بر خدمات ما، شما را به برنامه های مسافرتی شرکتی عالی برای ملک خود متصل کند.

هر جا که مهمانان رزرو می کنند، مطمئن شوید که شما نیز آنجا هستید

رزروهای شرکتی با ارزش بالا را هدایت کنید

به شبکه ای انحصاری از مسافران شرکتی با ارزش بالا که مدت بیشتری می مانند، وسط هفته رزرو می کنند و بیشتر خرج می کنند، ضربه بزنید.

سرویس GDS شخصی

متخصص داخلی و مشاور GDS اختصاص داده شده برای کمک به شما در شروع کار، شناسایی فرصت های درآمدی و به دست آوردن بینش.

جلوتر از رقابت باشید

با شرکت‌ها درباره نرخ‌های انحصاری مذاکره کنید تا بتوانید در مورد اشغال آینده اطمینان بیشتری داشته باشید و از جریان درآمدی جدید بدون کمیسیون بهره ببرید.

دسترسی به توزیع کلاس جهانی

با اتصال به همه کانال‌های پیشرو GDS و پشتیبانی ۲۴ ساعته از دوشنبه تا جمعه، ادوتل GDS راهی بدون دردسر برای اموال شما است تا رزروهای بیشتری را از بخش سفرهای شرکتی انجام دهد.

تجارت آنها باید تجارت شما باشد

شبکه گسترده سفر شرکتی

میانگین نرخ روزانه (ADR) خود را افزایش دهید و با برقراری ارتباط با مسافران شرکتی با ارزش بالا درآمد بیشتری کسب کنید.

برنامه های هتل ترجیحی

ملک خود را با برنامه های هتل ترجیحی کسب و کارهای پیشرو متصل کنید تا یک جریان منظم از مهمانان شرکتی را هدایت کنید.

مجالس و رویدادهای بیشتری را میزبانی کنید

با افزایش آگاهی از فضاهای کنفرانس و رویدادهای موجود ملک خود، درهای خود را به روی جریان های درآمدی جدید باز کنید.

جریان های درآمدی خود را متنوع کنید

چندین شبکه GDS

با ادوتل GDS تیم متخصص ما به شما کمک می‌کند با همه ارائه‌دهندگان پیشرو GDS – Sabre، Amadeus، Apollo، Worldspan و Galileo by Travelport – از طریق یک رابط واحد ارتباط برقرار کنید و از هزینه‌ها و پیچیدگی‌های ثبت‌نام با هرکدام چشم‌پوشی کنید.

ادغام های یکپارچه

با ادغام یکپارچه با سیستم مدیریت املاک یا سیستم رزرواسیون مرکزی، ورود دستی داده ها و رزروهای مضاعف را حذف کنید.

جریان درآمد پایدار

با تیم متخصص ما اطمینان حاصل کنید که فهرست شما ارزش بخش مسافرتی شرکتی را منعکس می کند، درآمد پایدار را هدایت کنید و مطمئن شوید که دارایی شما در رادار آژانس مسافرتی است.

از خدمات بسیار شخصی سازی شده لذت ببرید

با کارشناسان GDS ارتباط برقرار کنید

مشاور اختصاصی GDS شما به ارائه مشاوره در مورد لیست GDS شما و توصیه هایی برای فرصت های آینده کمک می کند.

پشتیبانی جهانی

اطمینان داشته باشید که در صورت نیاز می توانید کمک دریافت کنید. تیم پشتیبانی مشتری جهانی ما ۲۴ ساعته از دوشنبه تا جمعه در دسترس هستند.

۱:۱ سوار شدن

متخصص داخلی شخصی شما به شما کمک می کند تا قبل از ارائه تمام مطالب آموزشی و کمکی که برای حفظ موفقیت آمیز اتصال GDS خود نیاز دارید، حساب خود را تنظیم و بهینه کنید.

نحوه جذب مسافران شرکتی و با ارزش از طریق GDS

ببینید چرا GDS یک محرک قدرتمند برای موفقیت هتلداران مدرن است.

آماده برای اتصال به بیش از ۶۰۰۰۰۰ آژانس مسافرتی و برنامه های سفر شرکتی؟

اگر در یک مقصد توریستی یا تجاری با حجم بالا هستید، ادوتل GDS می تواند شما را به سطح بعدی برساند.

سوالات متداول سیستم توزیع

GDS یا سیستم توزیع جهانی، شبکه‌ای است که آژانس‌های مسافرتی و سایرین در صنعت سفر را قادر می‌سازد تا به محصولات مسافرتی مانند اتاق‌های هتل، بلیط هواپیما یا کرایه خودرو دسترسی داشته باشند و آن را رزرو کنند - همه در یک مکان متمرکز.

از آنجایی که قیمت و در دسترس بودن این محصولات به طور منظم تغییر می کند، GDS یک نمای به روز شده در زمان واقعی ارائه می دهد تا آژانس های مسافرتی بتوانند به روزترین موجودی را مشاهده کنند.

GDS که قدمت آن به دهه ۱۹۶۰ برمی گردد، در سرتاسر جهان کار می کند و هنوز هم یکی از بهترین راه ها برای دسترسی هتل ها به مسافران بیشتر، به ویژه مسافران تجاری است.

GDS یک منبع مهم برای رزرو هتل است. هر ساله میلیاردها رزرو از طریق آژانس های مسافرتی و شرکت های مدیریت سفر (TMC) از طریق نرم افزار GDS انجام می شود. این آژانس ها اغلب رزرو هتل را هم برای گروه های مسافرتی و هم برای مسافران شرکتی انجام می دهند.

این بدان معناست که با اتصال به GDS، هتل‌ها نه تنها دید خود را برای طیفی از مخاطبان جدید افزایش می‌دهند، بلکه احتمال بیشتری دارد که میانگین اشغال و ADR خود را با ارتباط با این بخش‌های سفر پردرآمدتر افزایش دهند.

سیستم های توزیع جهانی هنوز هم پنج کانال توزیع برتر برای هتل هایی هستند که به دنبال به حداکثر رساندن اشغال و درآمد خود هستند. این یک راه مهم برای تنوع بخشیدن به مسافران و دسترسی به مسافرانی است که در غیر این صورت قابل دسترسی نبودند.

برای استفاده مؤثر از پتانسیل GDS، یک هتل به یک سیستم مدیریت املاک و یک مدیر کانال هتل نیاز دارد.

نرخ‌های زنده و در دسترس بودن هتل از سیستم مدیریت دارایی هتل (PMS) مستقیماً از طریق مدیر کانال به GDS ارسال می‌شود. این به آژانس های مسافرتی اجازه می دهد تا اتاق های ذکر شده را مشاهده و رزرو کنند.

هنگامی که یک رزرو در GDS انجام می شود، مدیر کانال فورا موجودی را در همه کانال ها، از جمله وب سایت خود هتل، کاهش می دهد و به طور خودکار جزئیات رزرو را به PMS برمی گرداند. این تضمین می کند که موجودی کالا همیشه دقیق و به روز باشد، به این معنی که هیچ رزرو مضاعفی یا خطای داده وجود نخواهد داشت.

هر کسی می تواند یک رزرو GDS خریداری کند، اما باید از طریق آژانس مسافرتی انجام شود. هم آژانس های مسافرتی آنلاین و هم دفتری می توانند به GDS متصل شوند و رزرو کنند.

به طور کلی، احتمال بیشتری وجود دارد که یک کسب و کار شرکتی از طرف کارمندان یا مشتریان، سفر را از طریق GDS خریداری کند. این به این دلیل است که این یک راه کارآمد و راحت برای خرید اتاق های هتل، پروازها و سایر وسایل حمل و نقل همه در یک مکان است.