یکپارچه سازی PMS ادوتل

از قدرتمندترین مشارکت های صنعت استفاده کنید

هنگامی که پلتفرم تجارت هتل پیشرو در جهان با بیشترین تعداد شرکای PMS در صنعت همکاری می کند، کسب و کار خود را در سطح کاملا جدیدی تقویت کنید.

یک سکو برای هر هتل و هر موقعیتی

کسب و کار شما منحصر به فرد است. به همین دلیل است که ادوتل به شما انعطاف‌پذیری می‌دهد تا کسب‌وکار خود را به روش خودتان بسازید.در ترکیب با بزرگترین اکوسیستم باز جهان با بیش از ۱۵۰۰ شریک، ادغام و متخصص در سطح فنی، پیاده سازی ابزارها و سیستم هایی که برای رزرو بیشتر و ارائه یک مهمان استثنایی به آن نیاز دارید، هرگز آسان تر نبوده است.

پتانسیل خود را درک کنید

با اتصال PMS موجود خود با ادوتل، پلتفرم پیشرو تجارت هتل در جهان، کسب و کار خود را تقویت کنید. با بیشترین تعداد ادغام سریع و قابل اعتماد دو طرفه PMS در صنعت، از راه حلی بهره مند خواهید شد که به بهترین وجه نیازهای شما را برآورده می کند – همه با همگام سازی کامل کار می کنند.

دوره خود را تنظیم کنید

چه در مهمان نوازی شروع کرده باشید، چه صرفاً به دنبال بهترین راه حل های کلاس خود هستید، ادوتل مزیت قابل توجهی در بازار به شما می دهد. شما می توانید با استفاده از راه حل های بازاریابی و توزیع پیشرو در جهان با بهترین سیستم مدیریت املاک در شهر، کسب و کار خود را تقویت کنید.

عملکرد خود را بهینه کنید

هرگز به این اندازه برای به حداکثر رساندن درآمد مهم نبوده است. با ادغام سیستم مدیریت درآمد موجود یا جدید خود با ادوتل، می توانید اتاق های موجود خود را با رقابتی ترین قیمت بفروشید. هر روز.

مقیاس، انطباق و پاسخگویی به هر تقاضا

با دسترسی آسان به بیش از ۱۰۰ برنامه انتخاب شده از فروشگاه برنامه هتل ما، همیشه برای درخواست‌های جدید مانند اعلام حضور بدون تماس، فروش مجدد، نظرات مهمان یا نظرات آماده هستید. شرکای متخصص ما همچنین اطمینان می‌دهند که از سرمایه‌گذاری‌های خود بیشترین بهره را می‌برید و استراتژی‌های خود را برای هر موقعیتی بهینه می‌کنید.

چگونه می توان پتانسیل کامل خود را با ادغام یکپارچه به کار برد

بررسی کنید که چرا PMS یک چرخ دنده حیاتی در مجموعه فناوری هتل شما است.

درآمد آنلاین خود را افزایش دهید

آیا می خواهید با پلتفرم پیشرو تجارت هتل در جهان رزرو و درآمد بیشتری ایجاد کنید؟ امروز یک دوره آزمایشی رایگان ۱۴ روزه بدون تعهد دریافت کنید.

سوالات متداول

PMS یا سیستم مدیریت املاک، میز پذیرش و مرکز مرکزی عملیات هتل شما است. پردازش همه چیز از رزرو، ورود و خروج و اطلاعات مهمان. PMS های مختلفی بر اساس مقیاس، نیازها و خدمات کسب و کار شما وجود دارد.

با یکپارچه‌سازی PMS خود با ادوتل، داده‌ها به‌طور یکپارچه بین دو سیستم جریان می‌یابند و شما به کسب‌وکار خود با بهترین دو جهان نیرو می‌دهید: پلتفرم پیشرو تجارت هتل در جهان برای جذب رزرو و درآمد همراه با PMS که بهترین نیازهای شما را برآورده می‌کند.

ادوتل با بیش از ۳۵۰ PMS در سراسر جهان - بزرگترین تعداد در صنعت - ادغام می شود و ما به طور مداوم موارد بیشتری را اضافه می کنیم. PMS Finder ما را بررسی کنید تا ببینید آیا قبلاً با شما یکپارچه شده‌ایم یا خیر. به این ترتیب می توانید سرمایه گذاری هایی را که قبلا انجام داده اید به حداکثر برسانید.

البته! پلتفرم دوستانه ما به شما این امکان را می دهد که به راحتی رزروهای آنلاین، پرداخت ها و اطلاعات مهمان خود را از یک مکان واحد مدیریت کنید. همچنین می‌توانید ادوتل را در مرحله بعد با PMS ادغام کنید. PMS Finder ما را برای سیستم هایی که با آنها شریک هستیم بررسی کنید.

با بیش از ۱۳۵۰ ادغام، برنامه و شریک، ما بزرگترین اکوسیستم در صنعت را داریم، از جمله PMS، RMS، برنامه های هتل و جامعه به سرعت در حال رشد از شرکای متخصص.

هیچ کارمزد یا هزینه ای از ادوتل برای ادغام با PMS شما وجود ندارد *به جز ادغام OXI برای Opera PMS