مدیریت کانال هتل ادوتل

رزروهای خود را با مدیر کانال شماره ۱ جهان افزایش دهید.

قدرتمندترین مدیر کانال صنعت که با پلتفرم پیشرو تجارت هتل در جهان در دسترس است. باز کردن و بهینه سازی توزیع خود در گسترده ترین طیف کانال های رزرو. در زمانی که هر رزرو مهم است.

کانال های مناسب را تنظیم کنید

در Booking.com، Expedia، Airbnb و Agoda دیده شوید

رزروهای شما با اتصال به بیش از ۴۵۰ کانال توزیع، از جمله GDS افزایش می یابد.

همه چیز در یک مکان

صرفه جویی در زمان و تلاش با یک مکان واحد برای مدیریت توزیع، رزرو و پرداخت های خود.

با رزرو دوبل خداحافظی کنید

با به روز رسانی های فوری بین ادوتل، کانال های توزیع شما و PMS، موجودی موجود شما همیشه به روز خواهد بود.

قیمت و اطلاعات کانال

از بینش‌های قدرتمند استفاده کنید تا اطمینان حاصل کنید که اتاق‌های شما قیمت رقابتی دارند و در بهترین کانال‌های شما به نمایش گذاشته می‌شوند.

کسب و کار هتل خود را به سطح بعدی برسانید

تا ۴۰% رزرو بیشتر*

با تبلیغات در کانال های ما به تعداد دلخواه بدون هزینه اضافی و با ارزهای مختلف، اشغال را افزایش دهید.

رأی شماره ۱ مدیر کانال، ۲۰۲۴

از گزارش فناوری هتل بهترین مدیر کانال، ۲۰۲۴ استفاده کنید و قدرتمندترین مدیر کانال هتل جهان را در اختیار داشته باشید.

درآمد را به حداکثر برسانید و کمیسیون را پایین نگه دارید

از ویژگی‌های پیشرو در صنعت مانند قوانین بازدهی و توقف فروش استفاده کنید تا مطمئن شوید همیشه سودآورترین نرخ‌های خود را ارتقا می‌دهید.

بزرگترین شبکه کانال های رزرو آنلاین جهان

به راحتی تمام اتاق های موجود خود را در بزرگترین شبکه کانال های رزرو آنلاین توزیع کنید.

* تبلیغ ملک شما در ۵ کانال یا بیشتر می تواند رزرو را تا ۴۰٪ افزایش دهد.

سریع تر پیشرفت کنید در کنترل بمانید

یک سکوی مرکزی

همه اتاق های هتل خود را از یک مکان مرکزی با شبکه موجودی بصری و مدل موجودی ادغام شده ما، که زیربنای ادغام یکپارچه PMS است، بفروشید.

نرخ های خود را به راحتی به روز کنید

با قوانین هوشمندانه ای که به شما کمک می کند نرخ ها و در دسترس بودن خود را تنها با چند کلیک به روز کنید، هر هفته ساعت ها در کار دستی صرفه جویی کنید.

پردازش پرداخت یکپارچه

به لطف پرداخت های خودکار، ایمن و بدون درز از آرامش خاطر لذت ببرید.

بدون زحمت و دردسر کسب و کار هتل خود را رشد دهید

بینش پیشرفته و گزارش سرعت

با دانستن اینکه رزروهایتان از کجا می‌آیند و چه چیزی برای شما بهترین کار را دارد، سریع‌تر رشد کنید.

ادغام های آسان

آیا از قبل یک راه حل PMS یا RMS دارید؟ با بیش از ۳۵۰ اتصال دو طرفه PMS و RMS، سیستم‌های شما بدون توجه به راه‌حلی که استفاده می‌کنید، کاملاً هماهنگ خواهند بود.

فروشگاه اپلیکیشن هتل

با بیش از ۱۰۰ برنامه از بهترین ارائه دهندگان کلاس که مستقیماً با ادوتل ادغام می شوند، به راحتی مقیاس و رشد کنید.

قابلیت اطمینان، مقیاس و عملکرد بی نظیر

اتصال

اتصال دو طرفه و قابل اعتماد

مقیاس

سالانه ۱۰۵ میلیون رزرو و بیش از ۳۵ میلیارد دلار درآمد هتل

آپتایم

۹۹٫۹۵٪ زمان آپدیت مدیر کانال

امنیت

سازگار با PCI DSS و GDPR

سریع تر پیشرفت کنید در کنترل بمانید

ببینید چرا مدیریت کانال سنگ بنای تجارت هتل است.

بیاموزید که چرا مدیریت کانال برای بهینه سازی توزیع، در دسترس بودن و قیمت هتل شما بسیار مهم است.

رزروهای آنلاین خود را افزایش دهید

آیا می خواهید در کانال های پیشرو رزرو هتل در جهان بیشتر قابل مشاهده باشید؟ امروز یک دوره آزمایشی رایگان ۱۴ روزه بدون تعهد دریافت کنید.

سوالات متداول مدیر کانال

تعریف مدیر کانال این است که یک ابزار آنلاین خودکار است که به شما امکان دسترسی بیشتر به کانال های آنلاین و کنترل بیشتر بر رزروهای خود را می دهد. مدیر کانال به شما امکان می‌دهد همه اتاق‌های خود را در همه سایت‌های رزرو متصل خود (مانند Booking.com، Expedia، Airbnb، GDS، وب‌سایت خود) به طور همزمان بفروشید. به طور خودکار در دسترس بودن شما را در زمان واقعی در همه سایت ها و PMS شما، زمانی که رزرو انجام می شود، یا زمانی که تغییراتی در موجودی شما ایجاد می شود، به روز می کند. این بدان معنی است که یک مدیر کانال می تواند به طور چشمگیری به شما کمک کند تا رزرو کنید، درآمد را افزایش دهید، در زمان صرفه جویی کنید و خطاهای انسانی را کاهش دهید.

هنگام مقایسه مدیران کانال، مهم است که بدانید چه ویژگی‌ها و عملکردی برای هتل شما مهم است. آیا شما یک کسب و کار بزرگ هستید یا کوچک؟ با چه چالش هایی روبرو هستید؟

هنگامی که به ارائه دهندگان نگاه می کنید، سوالاتی مانند:

  • آیا این مدیر کانال به راحتی به کانال های مورد نیاز من متصل می شود؟
  • آیا با سیستم های دیگری که من استفاده می کنم یکپارچه می شود؟
  • آیا عمق و وسعت ویژگی های مورد نیاز من را دارد؟
  • آیا این تجربه را کاربرپسند می کند و گزارشی را که برای به حداکثر رساندن درآمد نیاز دارم ارائه می دهد؟


مهمتر از همه، شما باید کاربر پسند بودن فناوری و خدمات را در نظر بگیرید. آیا به مهارت های فنی پیشرفته نیاز دارد؟ آیا می توانید کانال های مستقیم و غیر مستقیم خود را از یک مکان مدیریت کنید؟ اگر مشکلی پیش بیاید چه پشتیبانی در دسترس است؟ مدیر کانالی که این معیارها را برآورده می کند، در ساعات شما صرفه جویی می کند، مصرف منابع شما را به حداقل می رساند و به شما این امکان را می دهد که به سرعت استراتژی توزیع کامل خود را بهینه کنید.

ادوتل یک مثال معمول مدیر کانال برای هتل های مستقل بزرگ و همچنین گروه ها و زنجیره ها است. با توجه به HotelTechAwards، این بهترین مدیر کانال در صنعت است. برای هتل های کوچکتر، نرم افزار همه کاره که شامل مدیر کانال می شود، اغلب بهترین انتخاب است. یک مثال رایج Little Hotelier است که به طور خاص برای ارائه دهندگان اقامتگاه های کوچک طراحی شده است و توسط فناوری پیشرو جهان ادوتل پشتیبانی می شود.

قیمت مدیران کانال هتل بسته به کسب و کار خاص و نیازهای شما می تواند متفاوت باشد. در مورد ادوتل، مدل‌های قیمت‌گذاری انعطاف‌پذیری وجود دارد که به شما امکان می‌دهد بهترین را برای خود انتخاب کنید. این پلتفرم تعداد زیادی از ویژگی های مفید را ارائه می دهد، اما اگر مدیر کانال تنها دغدغه شما باشد، مجبور نخواهید بود برای همه چیز هزینه کنید. گزینه های قیمت گذاری خود را مشاهده کنید

یک مدیر کانال به راحتی هزینه خود را با رزروهای اضافی که ایجاد می کند، زمانی که هر روز در شما صرفه جویی می کند و ارزش افزوده اضافی مانند بینش عملکرد کانال و ادغام رایگان با سیستم های نرم افزاری موجود شما جبران می کند.

آره! می توانید یک مدیر کانال را به صورت رایگان در هتل خود امتحان کنید. ادوتل یک آزمایش ۱۴ روزه رایگان از پلتفرم خود ارائه می دهد تا بتوانید ویژگی مدیر کانال را در عمل مشاهده کنید و از همه مزایا لذت ببرید. اگر راضی باشید، به اشتراک پولی منتقل خواهید شد. با این حال، هیچ قرارداد قفلی وجود ندارد - هر زمان که بخواهید می توانید آن را لغو کنید. امروز شروع کنید.

بله، اگر ترجیح می دهید قبل از شروع نسخه آزمایشی رایگان خود یک نسخه نمایشی را تماشا کنید، کاملاً می توانید. نسخه ی نمایشی یک راه عالی برای دریافت ایده از ویژگی های مدیر کانال و مزایای آن برای هتل شما است. اکنون نسخه ی نمایشی ادوتل را تماشا کنید.