موتور رزرواسیون هتل ادوتل

از موتور رزرو برای کنترل و هدایت رزرو مستقیم استفاده کنید

موتور رزرو رتبه شماره ۱ ادوتل تقاضا را مستقیماً به درب ورودی شما می آورد. با پلتفرم پیشرو تجارت هتل در جهان در دسترس است و از ابتدا برای بهینه سازی هر مرحله از تجربه رزرو مستقیم هتل طراحی شده است، این شانس شماست تا سفر رزرو خود را کنترل کنید.

رشد مستقیم به راحتی با دکمه رزرو

درآمد مستقیم را به حداکثر برسانید

با مسافران جدید ارتباط برقرار کنید، تبدیل‌های بیشتری را افزایش دهید و با میانگین بازگشت سرمایه ۶۳ برابر به سطوح جدیدی برسید.

هزینه کمیسیون را کاهش دهید

اتکای خود به OTA و اشخاص ثالث را کاهش دهید و با رزروهای بدون کمیسیون سود خود را افزایش دهید.

آن را ساده کنید

به مهمانان خود یک تجربه رزرو بدون اصطکاک، بصری و ایمن را ارائه دهید که واقعاً متحول می شود.

صاحب سفر مهمان شوید

قیمت نهایی خود را با فروش های بالا و بسته ها افزایش دهید و به مهمانان اعتماد به نفس بدهید تا با اطلاعات واضح و سیاست های لغو رزرو کنند.

یک موتور رزرو برای هتل شما

رزرو آسان موبایل

با یک تجربه بی‌نظیر رزرو تلفن همراه ۳ مرحله‌ای، آن را برای مهمانان مهم نیست که کجا هستند، ساده کنید.

بینش برابری رقیب و امتیاز دهی

با داده‌های بی‌درنگ در بازار محلی خود برنده باشید تا مطمئن شوید همیشه رقابتی‌ترین نرخ را برای اتاق‌های خود ارائه می‌دهید.

رزروها را از رسانه های اجتماعی هدایت کنید

به راحتی کانال های رسانه های اجتماعی را با موتور رزرو خود متصل کنید تا درآمد مستقیم خود را به حداکثر برسانید.

چگونه یک موتور رزرو آنلاین کاربران را به خریداران تبدیل می کند.

تقویم رزرو پیشرفته و بصری

با یک تقویم تاریخ منعطف که به مهمانان امکان رزرو چندین اتاق را در یک رزرو واحد می دهد، رزروهای بیشتری را انجام دهید.

پردازش پرداخت ساده

فرآیند پرداخت خود را با درگاه پرداخت یکپارچه و ایمن سازگار با PCI ساده کنید.

برنامه های افزونه قدرتمند

درآمد مستقیم خود را به حداکثر برسانید و تجربه رزرو مهمانان خود را با طیف وسیعی از برنامه های قدرتمند شخص ثالث بهبود بخشید.

موتور رزرو ادوتل شما مهمانان را به طرفداران تبدیل می کند

اعلان‌های خودکار مهمان

ارتباطات سفارشی مهمان را ایجاد کنید و با مهمانان خود رابطه برقرار کنید، حتی قبل از آمدن آنها.

اضافه های اختیاری و پیشنهادات ویژه را اضافه کنید

درآمد خود را افزایش دهید و وفاداری مهمانان را با امکانات اضافی، افزودنی‌ها، تخفیف‌های اقامت طولانی‌مدت و همچنین معاملات زودهنگام و معاملات لحظه آخری افزایش دهید.

مدیریت نظرات مهمان

بررسی های خودکار در Tripadvisor برای مهمانانی که اقامت خود را به پایان رسانده اند – تبلیغات دهان به دهان یک ابزار بازاریابی قدرتمند است!

یک موتور رزرو مستقیم که برای رشد کسب و کار شما ساخته شده است.

برنده جایزه

رأی شماره ۱ موتور رزرو ۲۰۲۴ توسط سازمان گردشگری

جهانی

موجود در بیش از ۲۰ زبان و ارز برای جذب مسافران جهانی.

یکپارچه

یکپارچه با وب سایت خود یکپارچه شوید یا به سازنده وب سایت ما متصل شوید تا حداکثر ۲۰٪ تبدیل بیشتر شود.

امنیت بالا

سازگار با PCI DSS و GDPR.

سریع تر پیشرفت کنید در کنترل بمانید

چرا موتور رزرو وب هتل برای رزرو مستقیم بسیار مهم است

ببینید چگونه موتورهای رزرو به افزایش رزرو و به حداکثر رساندن سود در هتل شما کمک می کنند.

از فناوری رزرو مستقیم برای افزایش عملکرد امروز خود استفاده کنید

آیا می خواهید با افزایش تبدیل در وب سایت هتل خود درآمد را به حداکثر برسانید؟ از یک دوره آزمایشی رایگان ۱۴ روزه بدون تعهد لذت ببرید.

سوالات متداول مدیر کانال

موتور رزرو یک ابزار آنلاین است که به شما امکان می دهد مستقیماً از مهمانان در وب سایت خود، از طریق کانال های رسانه های اجتماعی و از طریق سایت های متاجستجو رزرو کنید. هدف اصلی کاهش اتکای شما به سایت های رزرو شخص ثالث، به دست آوردن کنترل بیشتر بر روابط با مهمانان، و ارائه راهی آسان و مطمئن به مسافران برای رزرو است. همچنین به شما کمک می کند درآمد مستقیم، وفاداری مهمان و سود هتل خود را به حداکثر برسانید.

کسب‌وکار شما با هدایت رزروهای مستقیم بدون کمیسیون و ایجاد وفاداری مهمان از موتور رزرو سود زیادی می برد. رزرو مستقیم به عنوان بخشی از استراتژی توزیع متعادل مستقیم و غیرمستقیم که درآمد و اشغال را به حداکثر می‌رساند، کلیدی است. نرم افزار موتور رزرو همچنین به طور یکپارچه با وب سایت شما و سایر نرم افزارها مانند مدیر کانال هتل شما یکپارچه می شود.

یک موتور رزرو کاملاً مارک برای وب سایت هتل شما به شما کمک می کند تا مهمانان را مستقیماً جذب کنید، به آنها دسترسی پیدا کنید و آنها را تبدیل کنید. با موتور رزرو مناسب در محل:

شما می توانید با یک تجربه ساده رزرو مهمان، تبدیل ها را افزایش دهید
با راه اندازی سریع و آسان می توانید در زمان صرفه جویی کنید
با یکپارچه سازی فوری می توانید ورود دستی داده ها را حذف کنید
با داده ها می توانید تصمیمات بهتری بگیرید
شما می توانید یک رابطه شخصی با مهمانان خود ایجاد کنید
در نهایت شما شغل، شهرت و درآمد خود را بهبود خواهید بخشید.

وقتی به موتور رزرو نگاه می کنید یا دو یا چند گزینه را با هم مقایسه می کنید، روی ویژگی های زیر به عنوان اولویت تمرکز کنید:

یک تجربه رزرو یکپارچه برای مهمانان شما. موتور رزرو شما باید به مهمان اجازه دهد تا روی دکمه «رزرو کن» در وب‌سایت شما کلیک کند و رزرو خود را با چند کلیک، از جمله پرداخت، بدون تغییر مسیر یا تکمیل فرم‌های طولانی تکمیل کند.

همچنین باید تمام تاریخ‌ها و اتاق‌هایی را که در دسترس دارید، به مهمانانتان نشان دهد، تا اطمینان حاصل شود که هتل شما هرگز رزرو دوبل دریافت نمی‌کند.

راه اندازی برای همه نوع مهمان و پرداخت. همه هتل‌ها برای افزایش اشغال باید به فراتر از مرزهای خود نگاه کنند، بنابراین مهم است که موتور رزرو شما چندین زبان، ارز، و کارت‌های اعتباری یا مجازی را ارائه دهد تا مسافران بین‌المللی بتوانند از فرآیند رزرو راحت مانند مهمانان داخلی لذت ببرند.

بهینه شده برای همه دستگاه ها و ادغام ها. برای به حداکثر رساندن رزرو، باید بتوانید از مسافرانی که از دستگاه‌های تلفن همراه استفاده می‌کنند، کسانی که از طریق فیس‌بوک رزرو می‌کنند و کسانی که از طریق metasearch رزرو می‌کنند، رزرو کنید. همچنین مهم است که موتور رزرو شما بتواند با سیستم‌های دیگر مانند PMS، مدیر کانال یا برنامه‌های هتل متصل شود.

کنترل بر روابط مهمان رزرو مستقیم به شما فرصتی منحصر به فرد می دهد تا تجربه را برای مهمانان خود شخصی کنید و روابطی ایجاد کنید که وفاداری طولانی مدت را تقویت می کند. اطمینان حاصل کنید که موتور رزرو انتخابی شما ارتباط شخصی‌سازی شده، امکان ارائه بسته‌های انحصاری را امکان‌پذیر می‌کند و به مهمانان اجازه می‌دهد هنگام رزرو، موارد اضافی هیجان‌انگیز را انتخاب کنند.

سفارشی سازی. مهم است که ظاهر و احساس موتور رزرو شما با برند هتل و وب سایت شما مطابقت داشته باشد تا اطمینان حاصل شود که تجربه رزرو بدون اصطکاک است.

جریان های درآمد اضافی توانایی افزایش فروش تا بتوانید اقامت شخصی تری را ارائه دهید و درآمد هر مهمان را افزایش دهید، برای بهبود سودآوری هتل شما بسیار مهم است.

ادغام های کلیدی ادغام با تمام سایت های رزرو خود از طریق مدیر کانال، Google Analytics، Google Adwords و ردیابی تجارت الکترونیک به شما کمک می کند تا روند رزرو مستقیم - از جمله ترافیک وب سایت، نرخ تبدیل و بازگشت سرمایه را تجزیه و تحلیل کنید.

هنگام انتخاب بهترین موتور رزرو برای هتل خود، از خود بپرسید: آیا موتور رزرو با وب سایت ملک شما یکپارچه می شود؟ بسیاری از ابزارهای مدیریت وب سایت (CMS) و موتورهای رزرو به طور یکپارچه با هم کار نمی کنند.

ثانیا، اگر می‌خواهید مسافران جهانی را جذب کنید، به یک موتور رزرو نیاز دارید که به زبان‌های مختلف موجود باشد و بتواند از پرداخت‌های آنلاین امن با ارزهای مختلف پشتیبانی کند.

در مرحله بعد، شما یک موتور رزرو می خواهید که برای به حداکثر رساندن تبدیل طراحی شده باشد. ویژگی هایی که باید به آنها توجه کنید عبارتند از پاسخگویی تلفن همراه، توانایی سفارشی کردن ظاهر و احساس برای منعکس کننده مناسب برند شما، رزرو آسان چند اتاق و ادغام با فناوری های افزایش تبدیل.

در نهایت، شما باید کاربر پسند بودن فناوری و خدمات را در نظر بگیرید. آیا به مهارت های فنی یا بازاریابی پیشرفته نیاز دارد؟ آیا می توانید کانال های مستقیم و غیر مستقیم خود را از یک مکان مدیریت کنید؟ اگر مشکلی پیش بیاید چه پشتیبانی در دسترس است؟

یک موتور رزرو و راه‌حل رزرو مستقیم که این معیارها را برآورده می‌کند، باعث صرفه‌جویی در ساعات شما می‌شود، هدر رفتن منابع شما را به حداقل می‌رساند و به شما این امکان را می‌دهد که به سرعت استراتژی توزیع کامل خود را بهینه کنید.

مهمتر از همه، آیا ارائه دهنده مورد نظر شما یک برند پیشرو است که در صنعت به خوبی قابل اعتماد است؟ ارائه دهندگان برنده جوایز مانند ادوتل اغلب به دلایلی در صدر جدول هستند، بنابراین هنگام انتخاب خرید خود باید به ادوتل  توجه جدی داشته باشید.