حضور شرکت عدل آفرینان ماندگار در یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران

شرکت عدل آفرینان ماندگار در یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران که از تاریخ 3 لغایت 6 بهمن ماه 1396 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد، با شعار تحول دیجیتالی صنعت هتلداری حضور یافت.
روند تحولات فناوری و اثرات آن در زندگی روزمره افراد مختلف و نیاز شدید صنعت گردشگری و هتلداری به انطباق هر چه بیشتر با این جریان عظیم و استفاده از مزایای آن موجب گردید که دستاوردهای شرکت عدل افرینان ماندگار در این دوره از نمایشگاه با استقبال گسترده ای از سوی ذی نفعان مواجه شود. به گونه ای که غرفه شرکت در طول 4 روز برگزاری نمایشگاه شاهد برگزاری بیش از 200 جلسه هم اندیشی و تبادل تجربیات با حضور اندیشمندان و محققان دانشگاهی و مراکز پژوهشی دستگاه های اجرایی، مالکان سرمایه در صنعت گردشگری، مدیران هتل ها، مدیران و مشاوران بخش های مختلف دولتی، عمومی و خصوصی بوده است.
نقطه عطف این جریان، بازدید جناب آقای دکتر مونسان، معاون محترم ریاست جمهور و ریاست سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، از غرفه شرکت و ارائه محصولات و خدمات شرکت و اخذ رهنمودهای اجرایی در خصوص راه اندازی سرویس ها در مراکز اقامتی تحت پوشش سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی است.

پست های مرتبط