preloader

حضور شرکت عدل آفرینان ماندگار در دومین دوره جایزه ملی تحول دیجیتالی

دومین دوره جایزه ملی تحول دیجیتال در تاریخ 10 بهمن ماه سال 96 در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران با شرکت سازمان ها و شرکت های بزرگ و صاحب نام برگزار گردید. بر اساس این جایزه،شرکت کنندگان بر مبنای معیارهای دقیق و علمی روز دنیا در سه محور زبدگی دیجتالی، نوآوری دیجیتالی و رهبری دیجتالی مورد ارزیابی قرار می گیرند.
شرکت عدل افرینان ماندگار به عنوان شرکت پیشرو در عرصه ارائه فناوری های تحول آفرین دیجیتالی، موفق گردید در دومین دوره جایزه تحول دیجیتالی با ارائه اکوسیستم مدیریت کانال های توزیع داده هتلداری در عرصه بین المللی با عنوان تجاری Adotel ، لوح تقدیر اهتمام به نوآوری دیجیتالی را اخذ نماید. سرویس Adotel بر پایه مفهوم اکوسیستم و مبتنی بر پلتفرم چند وجهی، اولین و تنها شبکه مدیریت کانال های توزیع آنلاین داده های هتلداری را عرضه و بستر اتصال صنعت گردشگری کشور با فضای گردشگری دیجیتالی خارج از کشور را فراهم ساخته است.

دراین همایش پس از سخنرانی معاون نوآوری بانک مرکزی، رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران و سایر سخنرانان علمی و دولتی، ۴۰۰ نفر از مدیران شرکت‌های دولتی و خصوصی حضور داشتند که از دکتر عسکری آزاد، مدیر عامل شرکت عدل آفرینان ، یکی از ۱۶ مدیر برتر تجلیل شد. مهدی شامی زنجانی، دبیر علمی این جایزه اظهار کرد: جایزه ملی تحول دیجیتالی با هدف ارزیابی، ارائه بازخورد و در نهایت معرفی سازمان های پیشرو در تحول دیجیتالی طراحی شده است. یکی از اهداف عمده این جایزه، ایجاد زمینه ای مناسب برای تبادل تجارب موفق بین سازمان های، رهبران و متخصصین این حوزه بود. متن کامل این خبر را می توانید در لینک روبرو مشاهده کنید.

پست های مرتبط