preloader

شروع بهره برداری رسمی از سیستم رزرواسیون مرکزی (Adotel CRS) شرکت عدل آفرینان ماندگار برای اولین بار در ایران

شرکت عدل آفرینان ماندگار پیشرو در ارائه تکنولوژی و نرم افزار هتلداری، سیستم بومی رزرواسیون مرکزی (CRS) را، برای اولین بار در ایران، تولید و عرضه نمود. در طول سالیان گذشته نبود CRS بومی در صنعت هتلداری ایران به شدت حس می شد. شرکت عدل آفرینان ماندگار توانست این شکاف تکنولوژی را با Adotel CRS خود پر کند. بدون شک راه اندازی این سیستم، یکی از مهم ترین رویدادهای صنعت هتلداری می باشد.

شرکت عدل آفرینان ماندگار به عنوان اولین و تنها عرضه کننده ی سیستم بومی رزرواسیون مرکزی در ایران، مفتخر به همکاری با گروههای هتلداری مطرح کشور همانند گروه هتلهای پارسیان و گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی می باشد.

این شرکت ضمن ارائه ی سایر تکنولوژی های پرکاربرد در صنعت هتلداری از جمله سیستم مدیریت هتلداری (Protel PMS) و سیستم مدیریت کانالهای توزیع (Adotel CHM) نقش موثری در بهبود فرایندهای مدیریت هتل و توسعه ی رزرواسیون آنلاین در هتلهای مختلف را ایفا نموده و با استقرار سیستمهای یکپارچه سازی شده مذکور، تاثیرات شگرفی در طی فرایند دیجیتالی شدن کارفرمایان خود دارد.

در همین راستا مراسم افتتاح سیستم رزرواسیون مرکزی گروه هتل های پارسیان، در هتل پارسیان استقلال در تاریخ 27/5/98 برگزار گردید. در این مراسم که با حضور مدیران صنعت گردشگری، هتل‌ها، دفاتر خدمات مسافرتی و سامانه‌های رزرواسیون آنلاین و دکتر عسکری آزاد مدیرعامل شرکت عدل آفرینان ماندگار انجام پذیرفت از Adotel CRS رونمایی گردید.

پست های مرتبط